top of page
banner 13 B.jpg

“Zabezpečte své úspory nástrojem, který po dlouhá staletí opakovaně vítězí nad problémy peněz.”

 

Možnost vlastnit krásný šperk už není pouze výsadou bohatých nebo urozených. Díky našemu klenotnictví se vám otevírají dveře do říše nekonečné krásy a fantazie, kde myslíme i na ty nejmenší detaily, o čemž vás velmi rádi přesvědčíme. Těší nás, že jste zavítali do našeho světa, a uděláme maximum, aby zde o vás bylo postaráno jako o člena královského dvora. Naše klenotnictví je jiné a naše šperky rovněž – jsou to šperky s příběhem, který píšete VY, naši jedineční zákazníci, a váš život."

 

Vítejte v Royalis

ROYALIS
ROYALIS

Diamanty Royalis

vodoznak 4.png

S ohledem na všechny etické a ekologické aspekty spojené s diamanty je pro naši společnost prioritou zodpovědnost za kvalitu a podmínky, za jakých jsou tyto přírodní skvosty získávány. Spolupracujeme pouze s vybranými globálními dodavateli, kteří disponují sofistikovanými technologiemi na testování a kontrolu diamantů. Samozřejmostí je prokazatelný původ našich diamantů

zobrazit více o diamantech Royalis

vodoznak 4.png

Moissanity Royalis

Královské moissanity Royalis se pyšní certifikovaným označením Forever One™. Toto označení našim zákazníkům zaručuje, že jejich moissanity zůstanou po celý jejich život stejně krásné jako v den, kdy je zakoupili. Moissanity Royalis pocházejí výhradně od renomované americké společnosti Charles & Colvard, která jako první na světě získala patent na výrobu dokonalých bezbarvých moissanitů v laboratorních podmínkách. Moissanity svou schopností odrážet světlo překonávají krásu diamantů, lze je však pořídit za nesrovnatelně nižší cenu. Naši zákazníci je proto často volí jako ideální řešení pro zásnubní prsteny

zobrazit více o Moissanitech Royalis

Drahokamy Royalis

vodoznak 4.png

Odborníci v Royalis pro vás vybírají ty nejkrásnější drahokamy z celého světa. Objevte krásu tmavě zelených smaragdů z Brazílie, rudých rubínů z Madagaskaru nebo tajuplných modrých safírů ze Srí Lanky. V Royalis vám na přání osadíme vybraný šperk prakticky jakýmkoliv drahým kamenem. Pro zákazníky, kteří preferují ekonomičtější řešení, nabízíme kalibrované, laboratorně vytvořené drahokamy nebývalé krásy a kvality. V naší nabídce nechybí ani věhlasné krystaly Swarovski.

 

U nás zkrátka naleznete vše, co si ve své fantazii dokážete představit. Stačí jen vyslovit přání a v Royalis vám ho splníme.

zobrazit více drahokamech Royalis

Investiční spoření

vodoznak 4.png

INVESTIČNÍ SPOŘENÍ do fyzického zlata, stříbra a platiny

 

Od 1.8.2020 poskytujeme nově našim klientům a zákazníkům odborné investiční poradenství, jak snadno, efektivně a pohodlně mohou spořit do fyzického zlata, stříbra a platiny. Naše spoření je velice oblíbené, obzvláště v dnešní ekonomicky velice nestabilní době, kdy mnoho subjektů přesouvá část svého majetku do drahých kovů. Drahé kovy fungují v rámci ekonomických otřesů jako stabilní a historií ověřená pojistka k ochraně majetku před znehodnocením.

zobrazit možnosti investičního spoření

banner web gold.jpg
SPOŘENÍ

Proč se vám vyplatí

nakupovat šperky v Royalis ?

 

Záruka kvality materiálů

z ověřených zdrojů

Možnost čerpat

Královské Benefity

Kvalita a aktuální

světové trendy

Royalis jste především vy

Připojte se k našemu královskému dvoru ještě dnes a objevte svět plný krásy

bottom of page