top of page

Dámské

Prsteny

1.png

Dámský prsten je od nepaměti symbolem podtrhující dámskou krásu a postavení ve společnosti. Tento symbolismus přetrval do dnešních dnů a prsteny jsou i dnes jednou z nejoblíbenějších kategorií v oblasti šperkařství. Naše prsteny jsou spojením umělecké zručnosti našich klenotníků a těch nejkrásnějších drahých kamenů, o jejichž brus se starají mistři svého oboru.

 

Objevte naši nabídku překrásných designových prstenů, které jsme schopni pro Vás osadit jakýmkoliv drahým kamenem.

zobrazit nabídku prstenů

38.png
+

Dámské

Náramky

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Objevte kouzlo našich dámských náramků, které byly navržené našimi mistry klenotníky, aby s decentní elegancí podtrhovali vaši přirozenou krásu. Samozřejmostí jsou různá materiálová provedení drahých kovů od bílého, žlutého a růžového zlata.

 

Vybírat tedy můžete ze široké nabídky podle vašeho vkusu a osobního stylu.

zobrazit nabídku náramků

58.png

Dámské

Náušnice

22.png

Dámské náušnice jsou hned po prstenech druhou nejoblíbenější kategorií našich zákazníků. Důvod je prostý, jelikož překrásné šperky jsou vystavené na obdiv hned vedle dámských očí. To znamená, že je prakticky nemožné tyto klenoty přehlédnout a neustále tak ženě, která je nosí poutají pozornost.

 

V Royalis, jsme toho názoru, že není nic jiného, co by zasluhovalo větší obdiv, než ženská krása.

zobrazit nabídku náušnic

21.png
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle
náhrdelník

Dámské náhrdelníky a přívěsky jsou velice oblíbenou kategorií naší produkce především u našich uměleckých šperkařů. To co není u prstenů tvarově možné z hlediska praktičnosti při nošení, umožňují právě náhrdelníky a přívěsky, díky čemuž se mohou naši šperkaři kreativně vyjádřit v maximálním možném rozsahu. Jediným limitem se tak stává limit jejich vlastní fantazie.

 

V Royalis ale limity nemáme rádi, a tak vám přinášíme nabídku těch nejkrásnějších šperků, které doplní vaši krásu o zcela nový rozměr.

přívěsky

Dámské

Náhrdelníky

zobrazit nabídku náhrdelníků

+

Investiční spoření do fyzického zlata, stříbra a platiny

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Připisujte si body na další nákupy v rámci spořícího programu ROYALIS GOLD INVESTMENT a získejte až 40% slevu na nákup šperků Royalis.

Naše společnost neobdivuje drahé kovy pouze na našich špercích, ale rovněž jim věří, jako investiční příležitosti. Fyzické zlato je od starověku uchovatelem hodnoty a nic a žádné okolnosti tento fakt nedokázaly až do současnosti vyvrátit, či zpochybnit.

Jelikož jsme také pouze lidé jako všichni ostatní, tak víme, jak je náročné vydělávat své peníze. Proto jsme toho názoru, že každý člověk by měl znát možnosti, jak své těžce vydělané peníze může efektivně ochránit proti znehodnocení a případně jejich hodnotu navíc ještě zhodnotit.

zobrazit více informací

Dámský Club

Royalis

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the Vfont. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services.

bottom of page