top of page

Dámské

prsteny

1.png

Dámský prsten je od nepaměti módním doplňkem, který podtrhuje krásu ženy a symbolizuje její postavení ve společnosti. Obě tyto funkce plní prsteny do dnešních dnů a stále představují jednu z nejoblíbenějších kategorií v oblasti šperkařství. Prsteny z naší nabídky jsou spojením umělecké zručnosti špičkových klenotníků a působivé krásy drahých kamenů, o jejichž brus se starají mistři svého oboru.

Nechte se okouzlit krásou designových prstenů, které vám můžeme osadit jakýmkoliv drahým kamenem podle vašeho přání.

zobrazit nabídku prstenů

38.png

Dámské

náramky

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Royalis nabízíme prvotřídní dámské náramky navržené našimi mistry klenotníky tak, aby s decentní elegancí podtrhly vaši přirozenou krásu. Samozřejmostí jsou různá materiálová provedení – k dispozici jsou náramky z bílého, žlutého i růžového zlata.

Vybírat tedy můžete ze široké nabídky podle svého vkusu a osobního stylu.

zobrazit nabídku náramků

58.png

Dámské

náušnice

22.png

Dámské náušnice jsou hned po prstenech druhou nejoblíbenější kategorií našich zákazníků. Důvod je prostý – tyto překrásné šperky jsou vystaveny na odiv hned vedle očí. Při pohledu do tváře ženy je tak prakticky nemožné tyto klenoty přehlédnout. Náušnice proto neustále poutají pozornost k ženě, která je nosí.

V Royalis jsme toho názoru, že si nic nezaslouží větší obdiv než ženská krása.

zobrazit nabídku náušnic

21.png
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle
náhrdelník

Dámské náhrdelníky a přívěsky patří k nejžádanějším typům šperků a oblíbené jsou i mezi samotnými  uměleckými šperkaři. Na rozdíl od prstenů, které limituje hledisko praktičnosti při nošení, mohou totiž tvůrci pracovat s tvary a velikostí náhrdelníků a přívěsků s maximální kreativitou. Jediným limitem jejich umělecké svobody se tak stává jejich vlastní fantazie.

I my v Royalis sázíme na svobodnou tvorbu bez limitů, a tak vám přinášíme nabídku těch nejkrásnějších šperků, které obohatí vaši krásu o zcela nový rozměr.

přívěsky

Dámské

náhrdelníky

zobrazit nabídku náhrdelníků

Krásné investiční

mince s různými motivy

Objevte Investiční spoření do fyzického zlata, stříbra a platiny

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Připisujte si body na další nákupy v rámci spořících programů ROYALIS GOLD INVESTMENT nebo ROYALIS YOUTH INVESTMENT a získávejte každý rok až 40% slevu na nákup šperků Royalis.

Naše společnost neobdivuje drahé kovy pouze na našich špercích, ale rovněž jim věří, jako investiční příležitosti. Fyzické zlato je od starověku uchovatelem hodnoty a nic a žádné okolnosti tento fakt nedokázaly až do současnosti vyvrátit, či zpochybnit.

zobrazit více informací

Jste muž a vybíráte nový krásný šperk pro vaši jedinečnou ženu, ale nevíte co by bylo to pravé?

Nezoufejte, jsme tu k vašim službám a pod následujícím odkazem najdete užitečné rady a tipy jak na to.

bottom of page