top of page

Královské diamanty

Royalis

Royalis vám přináší širokou nabídku šperků s těmi nejkrásnějšími přírodními i laboratorně vytvořenými diamanty

Protože v Royalis stavíme důvěru našich zákazníků na první místo, je naší povinností umožnit vám nahlédnout za oponu veškeré krásy, která se vám ve finále dostává do rukou.

Pohodlně se posaďte, představujeme vám naše

královské diamanty Royalis

Nabídka naší společnosti se specializuje na šperky vyšší třídy. V Royalis se tedy nesetkáte s bižuterií, ale s klenoty vysoké umělecké a řemeslné kvality. Abychom dostáli zásadám naší firemní politiky a všem našim slibům, potřebujeme k tomu odpovídající fakta a reálie. Veškeré materiály a suroviny, ze kterých jsou naše puncované klenoty vyráběny, pocházejí pouze z ověřených a deklarovaných zdrojů. U diamantů to platí dvojnásobně a gemologičtí odborníci, s nimiž spolupracujeme, pro vás kontrolují i ty nejmenší diamanty, kterými jsou šperky osazené. Jistě budete naše šperky porovnávat s konkurencí, to je v pořádku a jedná se o logický krok. I my průběžně absolvujeme srovnávací procesy s naší konkurencí a víme, že většina obchodníků se soustředí především na cenu, čemuž často odpovídá i (ne)kvalita nabízených diamantů.

V Royalis jsme se vydali jinou cestou a snažíme se svým zákazníkům nabídnout i ucelené a srozumitelné vzdělání v rámci této tematiky. Naším cílem je především zprostředkovat vám kvalitní, krásné a precizně zpracované produkty se vším všudy, včetně odborného vysvětlení všech procesů na pozadí šperkařského oboru. Diamanty odebíráme výhradně od renomovaných globálních dodavatelů, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Zároveň jsme součástí obchodní asociace, jež je účastníkem tzv. Kimberleyského procesu, určujícího pravidla pro obchod s diamanty.

 

Více o tomto procesu si můžete přečíst zde:

Společnost Royalis deklaruje, že všechny produkty včetně materiálů použitých k jejich výrobě , které pocházejí ze zahraniční distribuce, prošly řádným celním řízením s ohledem na všechny předpisy a směrnice, jež pro obchod s těmito materiály/produkty předepisuje Evropská Unie, a to včetně diamantů.

Se šperky Royalis se českým zákazníkům dostávají do rukou produkty spojené s nejnovějšími technologiemi a světovými trendy.

 

Díky tomu se nám daří posouvat kvalitu šperků na českém trhu na zcela novou úroveň a přinášet vám do života mnohem větší krásu, než na jakou jste byli doposud zvyklí.

Bezkonfliktní a ověřené přírodní

diamanty

Individuálně odstupňované diamanty jsou dodávány s hodnocením od nezávislé gemologické laboratoře nebo specializovaných odborníků instituce GIA (Gemological Institute of America / Americký gemologický institut).

 

Ve špercích Royalis se často setkáte s diamanty s označením „Canadamark“. Díky tomu můžete mít naprostou jistotu, že diamanty ve špercích Royalis pocházejí z ověřených a kvalitních zdrojů. Společnost Canadamark zároveň se 100% jistotou zaručuje, že jejich diamanty pocházejí z území Kanady a byly získány v souladu s etickým kodexem společnosti a způsobem maximálně šetrným k životnímu prostředí.

mapa.png
canada mark logo.png
gia.png
RED BOX DIAMOND.jpg

Jak se může "laik" orientovat ve výběru kvality diamantů?

S Royalis velice snadno.

Seznamte se s podrobným přehledem originální metody 4C

Originální metoda určování kvality přírodních diamantů vyvinutá americkou gemologickou institucí GIA, díky které

snáze porozumíte kvalitě kupovaných diamantů.

melee logo.png

Pečlivě kontrolované

diamanty Melee™

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Náš dodavatel diamantů má novou strategickou servisní dohodu s GIA (Gemological Institute of America). Společnost do svého výrobního procesu začlenila nezávislé pracoviště GIA a zaměstnává specialisty GIA na screening diamantů. Tito odborníci při své práci využívají originální certifikovanou technologii GIA a kontrolují jednotlivé diamanty. Ty následně putují k dalšímu zpracování při výrobě šperků a odtud potom k vám, našim koncovým zákazníkům. Odborná pracoviště GIA jsou vybavena speciálními skenery na testování kulatých melee diamantů ve velikostech 0,9 mm až 4 mm. Tato špičková technologie umí rovněž třídit a barevně rozlišovat přírodní diamanty v barevné stupnici od D (zcela bezbarvé) do Z (zřetelně zabarvené).

Díky této službě si tak mohou být naši zákazníci jisti, že pro ně nakupujeme ověřené, kontrolované a kvalitní diamanty.

 

I když nekupujete diamant vyloženě s papírovým certifikátem, můžeme vám zaručit, že diamant, který obdržíte, prošel pečlivým procesem pod odborným dohledem, bez něhož není možné postoupit jej dále do obchodní sítě.

STANDARD

MELEE

IKONY_TVARŮ_SMALL_VERTICAL.png

Díky spolupráci s našimi dodavateli, kteří jsou globálními špičkami ve svém oboru, máme možnost našim klientům nabídnout diamanty různých tvarů a to i těch netradičních. Díky tomu se šperky Royalis pyšní skutečně originálním designem a mohou reflektovat moderní světové trendy.

PŘESNOST

MELEE

MĚŘIDLO.png

Díky přímé implementaci kontrolního pracoviště GIA v naší výrobě, můžeme našim zákazníkům deklarovat, přesnost poskytovaných informací vztahujících se k námi nabízeným diamantům. Barva, čistota, karátová váha, rozměrové parametry, původ. To vše naši odborníci hlídají, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší.

BAREVNÉ A UPRAVENÉ DIAMANTY

BAREVNÉ_DIAMANTY.png

V naší nabídce najdete i šperky s tzv. Fancy - barevnými diamanty. V přírodě jsou barevné diamanty velice vzácné, čemuž odpovídá i jejich cena. Aby byl dnešní trh schopný uspokojit náročného zákazníka a nabídnout mu požadované produkty, tak některé diamanty se pro dosažení požadovaných barevných odstínů technologicky tzv. "upravují".

OCENĚNÍ

KVALITY

QUALITY TRIANGL.png

Díky spolupráci s našimi dodavateli, kteří jsou globální jedničkou ve svém oboru, máme možnost našim klientům nabídnout diamanty různých tvarů a to i těch netradičních. Díky tomu se šperky Royalis pyšní skutečně originálním designem.

S maximálním ohledem na přírodu nabízíme i

laboratorně

vytvořené

diamanty

Laboratorně vytvořené diamanty NEJSOU KUBICKÉ ZIRKONY! Jedná se skutečně o diamanty, které jsou OPTICKY, VIZUÁLNĚ a CHEMICKY totožné se svými přírodními bratry. Proces vzniku je velice složitým způsobem simulován v laboratořích, kde tyto diamanty vznikají.

 

Laboratorně vytvořené diamanty podléhají přísnému procesnímu protokolu:

1. Jsou vždy uskladněny v separátním trezoru.

2. Jsou uskladněny a expedovány ve speciálním obalu.

3. Manipuluje se s nimi ve zcela jiných prostorách, než  

    v jakých vyskytují přírodní diamanty.

SPECIFICKÁ KVALITA

diamant

Když se diamanty z laboratoře dostanou k našemu dodavateli, mají buď certifikát od GCAL (Gem Certification and Assurance Lab), nebo zprávu o hodnocení od IGI (International Gemological Institute) a jsou označeny jedinečným identifikačním číslem zprávy.

ETICKY ČISTÉ

list

Pro spotřebitele, kteří se zajímají o etické otázky těžby diamantů (ať už reálné nebo smyšlené), představují diamanty vyrobené v laboratoři atraktivní alternativu.

CENOVĚ ATRAKTIVNÍ

cena

Cena laboratorně vytvořených

diamantů je v závislosti na velikosti a kvalitě obvykle o 30–50 % nižší než cena přírodních diamantů.

Stejně krásné a obdivuhodné

diamanty

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Jednou z výhod laboratorní produkce diamantů je, že lze vytvořit kameny v přirozených efektních barvách, které zákazníci milují. Pokud i vy toužíte po barevných diamantech ve svých špercích a nenašli jste v naší nabídce ten pravý, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum. Všechny dokonalé barevné diamanty, které vznikly v laboratoři, jsou dodávány se zprávou od společnosti IGI nebo GCAL a jsou označeny jedinečným identifikačním číslem.

Zobrazit nabídku šperků Royalis osazených Diamanty

bottom of page