top of page

Společnost

ROYALIS

Naše společnost vznikla spojením několika skutečností a spojením několika oborů. Hlavní myšlenkou, která vedla ke vzniku společnosti Royalis, bylo naše přesvědčení, že lidé by měli mít možnost snadněji a pohodlněji získat a mít možnost obdivovat, ty nejkrásnější šperky. Vedení naší společnosti, má díky uměleckým kořenům velice blízký vztah ke klasickému výtvarnému umění, tudíž transformace těchto předpokladů do něčeho nového a krásného, byla pouze otázka času.

 

Vznikla společnost Royalis, která je symbolem harmonického spojení klasiky a moderního. Tradičního a nadčasového. Naše umění převádět inspiraci a myšlenky do prvních náčrtů na papíře, až po finální schopnost formovat hmotu, prostor a světlo je úžasnou symfonií naší práce, kterou milujeme, a která je smyslem života každého ve společnosti Royalis.

S velkým důrazem na kvalitu, originalitu a perfektní umělecké zpracování, tak přináší Royalis do života svých zákazníků krásu, která se stává symbolem lidských vztahů, lásky a nádherných okamžiků, jaké život nabízí.

"Okamžik stvoření, je osvícení, je radost, je kouzlo, je krása, je život, je Royalis."

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

Jsi i ty R-MAN ?

VYBÍRÁME

PEČLIVĚ

VELMI

PEČLIVĚ

Produkty

ROYALIS

 • Facebook - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • Twitter - White Circle

Sortiment, který naše společnost zákazníkům přináší, je pečlivě vybírán a vytvářen mistry svých oborů. Lidé v Royalis, mají velice vytříbený vkus a trénované oko na současné trendy. Jejich úžasný přehled ze světových trendů z různých oblastí se pojí do kompaktního výstupu, na základě něhož jsme schopni našim zákazníkům přinášet, ty nejkrásnější šperky, jaké si jen mohou představit.

Nejdůležitější je pro nás detail. Vždy se snažíme na věci hledět velice kritickým pohledem, jelikož jen to je způsob jak jsme schopni z výsledku dostat to nejlepší co je jen možné. Proto spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru, kteří za kvality své práce ručí, a my víme, že se k vám dostává jen to, co si skutečně zasloužíte. A pochopitelně také to, co si velice rychle zamilujete.

V Royalis se specializujeme na šperky vyšší třídy s použitím drahých materiálů jednotlivých kovů od zlata, šlechtěného stříbra, až po platinu, či kobalt. Ovšem tou pravděpodobně nejdůležitější skupinou produktů, které vytvářejí finální vzhled našich krásných šperků, jsou nepochybně drahé kameny.

 

 

"Royalis odebírá zásadně všechny materiály od globálních dodavatelů, kteří mají přísné a sofistikované systémy a technologie pro tento obor."

 

Díky všem těmto aspektům se našim zákazníkům dostávají do rukou ty nejpřísněji kontrolované diamanty, nadpozemsky krásné Moissanity a jiné drahokamy, jako jsou safíry, smaragdy, rubíny, perly atd.

Etický kodex a zásady spol.

ROYALIS

Naše společnost se díky svému zaměření staví do role dodavatele vzácných materiálů a produktů, které jsou získávané a vytvářené lidskou rukou. V Royalis stavíme na 1. místo především důvěru našich zákazníků a zodpovědný přístup ke všem našim zaměstnancům, či partnerům, s nimiž jsme v přímém, nebo druhořadém vztahu.

Vedení společnosti Royalis pečlivě prověřuje, z jakých zdrojů pocházejí námi prodávané drahé kameny a za jakých etických okolností a podmínek, jsou tyto materiály získávány. Neplatí to ovšem pouze pro drahé kameny. Royalis spolupracuje pouze s takovými dodavateli a partnery, u nichž je nezpochybnitelný stejný postoj, jaký zaujímá naše společnost. Spolupracujeme tak výhradně a pouze jen s takovými partnery, kteří ctí a respektují každého jednotlivce (zaměstnance) bez ohledu na jeho náboženské vyznání, etnický původ, sexuální orientaci, či věk.

Společnost Royalis zásadně odmítá a striktně odsuzuje jakékoliv formy diskriminace, či porušování lidských práv a svobod. Jakékoliv formy porušení výše zmíněného v rámci interního kolektivu, či v případě výskytu u obchodních partnerů, společnost Royalis netoleruje.

 

* Společnost Royalis nepřebírá a nenese jakoukoliv odpovědnost za postoje externích partnerů v rámci jejich interních firemních pravidel a nikterak do nich nezasahuje.

** Společnost Royalis si vyhrazuje plné právo ukončit obchodní spolupráci s jakýmkoliv obchodním, či soukromým subjektem u něhož se prokáže, že porušuje cokoliv, co není v souladu s etickým kodexem a politikou společnosti Royalis s.r.o.

SPOLEČNĚ

  

POCTIVĚ

  

LÉPE

Splátkový program

ROYALIS premio

Royalis Premio je exkluzivní splátkový program naší společnosti, který přináší našim zákazníkům možnost pohodlného nákupu našich šperků s přidanými benefity.

Splátkový program PREMIO je naší přímou službou, díky čemuž je náš zákazník osvobozen od jakéhokoliv úroku, či jiných poplatků. Naše společnost není banka, ani úvěrová společnost, tudíž určujeme svá vlastní pravidla v rámci možností, jak nám naši zákazníci za naše produkty zaplatí.

"Našim zákazníkům, tak přinášíme svobodu při nakupování a především seriózní postoj v tom, že zákazník Royalis, platí pouze za to, co kupuje."

 

Royalis své zákazníky za zodpovědné plnění jejich platebních závazků odměňuje přidanými benefity. Pokud někdo nakupuje pravidelně na splátky ROYALIS PREMIO tak po 3. takového nákupu mu u těch dalších odpouštíme celou jednu splátku, a to tu první, tudíž si svůj šperk odnáší hned a platí až později.

"Ano, skutečně to takto funguje,

jste přeci v Royalis."

 • Facebook - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • Twitter - White Circle

zobrazit podrobnosti

Životní prostředí &

Šperky ROYALIS

Životní prostředí je s oblastí klenotnictví spjaté víc než by se na první pohled mohlo zdát. Šperky jsou z velké části tvořené materiály, které jsou získávané z přírodních zdrojů. Naše společnost tak klade maximální možný důraz na to, aby všechny materiály, které putují ke koncovým zákazníkům byly získávány v souladu s mezinárodními pravidly a maximálním možným úsilím pro minimální dopad na životní prostředí.

Společnost Royalis v rámci udržitelnosti životního prostředí vyvíjí maximální úsilí pro vývoj a podporu nových technologií, které umožňují výrobu některých materiálů v laboratorních podmínkách.

"Naše společnost je velice hrdá na to, že našim zákazníkům můžeme nabízet překrásné šperky, které si mohou zákazníci nechat osadit laboratorně vyrobenými diamanty a Moissanity."

Jedná se o skutečné minerály, které však vznikají za složitého procesu v laboratořích a nemají tak negativní vliv na životní prostředí. Tyto nerosty jsou tak ekologicky a eticky 100% čisté. Stejně tak jako jejich prvotřídní kvalita.

Tento přístup a politika společnosti Royalis našim zákazníkům deklaruje, že naše podnikání bereme velice zodpovědně s ohledem na všechny aspekty s tím spojenými.

Členský club

ROYALIS

 • Facebook - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • Twitter - White Circle

Royalis Members Club je sekce, která nabízí našim zákazníkům velké možnosti výhod v rámci nákupů našich šperků. Členem našeho klubu se stává automaticky každý zákazník, s nákupem zboží nad 35 000,- (platí i při nákupu na splátky Royalis Premio). Následně budete mít možnost čerpat královské benefity, získávat dárky za své nákupy a dokonce mít možnost 2x ročně soutěžit o nádherné zájezdy, které můžete využít například, pro možnost požádání o ruku, či jako svatební cestu.

Kompletní přehled benefitů našeho královského klubu Royalis, si můžete prohlédnout pod následujícím odkazem.

zobrazit podrobnosti

Investice

ROYALIS

Připisujte si body na další nákupy v rámci spořícího programu ROYALIS GOLD INVESTMENT a získejte až 40% slevu na nákup šperků Royalis.

Naše společnost neobdivuje drahé kovy pouze na našich špercích, ale rovněž jim věří, jako investiční příležitosti. Fyzické zlato je od starověku uchovatelem hodnoty a nic a žádné okolnosti tento fakt nedokázaly až do současnosti vyvrátit, či zpochybnit.

zobrazit podrobnosti

Staň se součástí

ROYALIS

 • Facebook - White Circle
 • LinkedIn - White Circle
 • Twitter - White Circle

"Kvalita naší společnosti je pouhým odrazem kvality našich zaměstnanců."

 

Nerozlišujeme podle věku, etnického typu, genderu, rozlišujeme pouze na základě kvalifikací a osobních kvalit každého jedince, kterého si máme vybrat ke spolupráci.

Vysokoškolské tituly pro nás nejsou důležité, požadujeme slušnost, praxi v oboru, osobní zodpovědnost, pozitivní myšlení, loajálnost a 150% entusiasmus pro náš obor. Vítáme extroverty i introverty, věříme, že každý člověk má co nabídnout, pouze on sám musí vědět, v čem je on sám nejsilnější a co může naší společnosti nabídnout. 

V současné době nemáme volné žádné pozice, ale pokud si myslíte, že bychom o Vás měli slyšet, pošlete nám průvodní dopis s vysvětlením, v čem byste byli pro Royalis přínosem a přiložte i strkturovaný životopis. Vše nám pošlete na níže uvedený email.

 

info@royalis.cz

bottom of page