top of page

Nové platinové snubní prsteny z řady

Eternity Collection

Zobrazit více

"Možnost vlastnit krásný šperk už není pouze výsadou bohatých, nebo urozených. Díky našemu klenotnictví Royalis, se Vám otevírají dveře do říše nekonečné krásy a fantazie, kde myslíme i na ty nejmenší detaily, o čemž vás velice rychle přesvědčíme.

Jsme rádi, že jste zavítali do našeho světa, kde uděláme maximum, aby o vás bylo postaráno, jako o člena královského dvora. 

Naše klenotnictví je jiné, naše šperky jsou jiné, jsou to šperky s příběhem, který píšete VY, naši vážení zákazníci a váš život."

Diamanty Royalis

vodoznak 4.png

S ohledem na všechny aspekty spojené s diamanty, staví naše společnost zodpovědnost za kvalitu a podmínky za jakých jsou diamanty, jimiž jsou naše šperky osazené získávány, vždy na první místo. Spolupracujeme pouze s vybranými globálními dodavateli, kteří mají svá zázemí vybavena velice sofistikovanými technologiemi na testování a kontrolu diamantů.

Samozřejmostí je pochopitelně prokazatelný původ našich diamantů, s ohledem na veškeré etické a ekologické aspekty.

zobrazit více o diamantech Royalis

vodoznak 4.png

Moissanity Royalis

Královské Moissanity Royalis se pyšní certifikovaným označením Forever One ™. Toto označení našim zákazníkům deklaruje, že jejich Moissanity budou stejně krásné po celý jejich život, jako v den, kdy je zakoupili. Moissanity Royalis pocházejí výhradně od renomované americké společnosti Charles & Colvard, která jako první na světě držela patent na výrobu pravých Moissanitů v laboratorních podmínkách.

 

Moissanity svojí brilantností překonají krásu diamantů a proto jsou našimi zákazníky vyhledávané, jako ideální řešení pro zásnubní prsteny, za zlomek ceny diamantů.

zobrazit více o Moissanitech Royalis

Drahokamy Royalis

vodoznak 4.png

Odborníci v Royalis pro vás vybírají ty nejkrásnější drahokamy z celého světa. Objevte krásu tmavě zelených smaragdů z Brazílie, rudých rubínů z Madagaskaru, nebo tajuplných modrých safírů ze Srí Lanky. V Royalis vám osadíme vybraný šperk na přání prakticky jakýmkoliv drahým kamenem.

 

Pro zákazníky, kteří preferují ekonomičtější řešení nabízíme kalibrované laboratorně vytvořené drahokamy nebývalé krásy a kvality. V naší nabídce nechybí ani věhlasné Swarovski krystaly, jedním slovem tedy vše, co si vaše fantazie představí.

 

Jediné co Vám stačí, je vyslovit své přání a v Royalis Vám ho splníme.

zobrazit více drahokamech Royalis

Proč se vám vyplatí

nakupovat šperky v Royalis ?

 

Splátkový program

Royalis Premio

Kvalita a aktuální

světové trendy

Royalis jste především vy

Royalis nejsou pouze šperky, Royalis je životní styl.

Objevte více

Připojte se k našemu královskému dvoru ještě dnes a objevte svět plný krásy

bottom of page