top of page

Úvod > Umění > Aktuální nabídka děl > Čtvero roční období

The Four Seasons

ČTVERO ROČNÍ OBDOBÍ

by

LOGO ROYALIS ATELIER.png
1 web.jpg
2 web.jpg
3 web.jpg
4 web.jpg
5 web.jpg
6 web.jpg
7 web.jpg
8 web.jpg

Kolekce překrásných obrazů s tématikou čtvero roční období, je originálním

zpodobněním přírody v konkrétním daném ročním období. Kolekce čtyř obrazů s tématikou čtvero roční období, je překrásným zpodobněním přírody v konkrétním daném ročním období. Kolekce originálních obrazů s tématikou čtvero roční období, je překrásným zpodobněním přírody v konkrétním daném ročním období.

Objevte žhnoucí
explozi energie
světla, stínů a struktur
v kombinaci
s luxusními materiály.

Inspirací pro tuto kolekci nebyla pouze příroda jako taková, ale celková atmosféra, kterou jednotlivá plátna pro konkrétní období přinášejí. Jednotlivé obrazy jsou koncipovány tak, aby plynule navazoval jeden na druhý. Kolekce tak může být instalována jako celek, nebo každé období zvlášť, jelikož každý obraz umí fungovat sám za sebe.

 

Unikátní technika vrstvení a kombinování barev přináší neotřelé detaily v takovém rozsahu, že vždy na obraze najdete něco nového. Obrazy diváka vtahují do svého děje a dopřejí mu příjemnou relaxaci při jejich pozorování, či mu připomenou příjemné vzpomínky spojené s konkrétním obdobím. Vjemové pocity extrémně umocní obzvláště období LÉTO a PODZIM, které mají na svém podkladu 24 karátové ryzí zlato. Tyto plochy místy prosvítají a doplňují tak ostatní barvy o překrásný efekt, který obzvlášť vyniká při vhodných světelných podmínkách. Použité zlato má navíc tu vlastnost, že mění svůj vzhled a odraz podle aktuálního osvětlení v interiéru, čímž se pokaždé mění i konečný vzhled obrazu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozměr: 40 x 80 cm

Rámováno: NE

Výška podrámků: 4 cm

Materiál plátna: Len 400 g

Signováno: ANO

Lakováno: ANO

Certifikát originality: ANO

POUŽITÉ MATERIÁLY

Médium: Olejové barvy

Světlostálost: minimálně 100 let

(za předpokladu muzejních podmínek)

Lak: Závěrečný damarový - lesklý

Speciální materiály: Ryzí plátkové zlato 24 karátů

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

(zahrnuto v ceně)

- Dovoz díla na adresu určení v rámci 

  České republiky

- Instalace díla

JARO jako symbol znovuzrození, probuzení
a radosti ze života.

Žhnoucí LÉTO plné života, pulzující energie a nespoutané krásy v každém detailu.

PODZIM přináší nejúchvatnější přechody barev, které si lze jen představit.

ZIMA jako symbol nespoutané
síly, která umí ukončit barevnost všech ostatních období.

Obrazy plné detailů, jaké jste ještě neviděli.

banner 3.jpg

Detaily

 

 

Utvářejí ze 75% celkový pocit z vnímaného díla. Náš ateliér klade na detaily ten největší důraz, jelikož jejich precizní zpracování vypovídá o našich dovednostech ovládat umělecké řemeslo. Kolekce ČTVERO ROČNÍ OBDOBÍ, byla již od samotného konceptu vnímána jako kolekce pláten, ze kterých budou promlouvat především detaily v kombinaci s plasticitou malby tak, aby byl výsledek jasný a zřetelný na první pohled.

Dech beroucí struktury, které Vás uchvátí.

banner 2.jpg

Struktury

 

 

Ne méně důležitou roli na těchto plátnech hrají STRUKTURY, které vznikaly při pečlivém vrstvení barev. Díky bohaté kolekci struktur jsou jednotlivá plátna nekonečnou paletou tvarů, dalece přesahující samotný formát jednotlivých obrazů. Při každém pohledu na tyto plátna objevíte na obrazech něco nového, něco co vypadá jinak za denního světla a jinak za šera. 

Barvy, které Vás pohltí
a přenesou do světa nekonečné fantazie.

banner 1.jpg

Barvy

 

 

Typické barvy pro každé konkrétní období byly vybírány pečlivě tak, aby co nejlépe charakterizovaly jednotlivá roční období. Nejsou to barvy podle toho jak se mění tvář přírody kolem nás, ale barvy které zároveň reprezentují nálady, vzpomínky, které nás provázejí celým rokem. Speciálním prvkem v této kolekci je pravé ryzí zlato. Plátkové 24 karátové zlato bylo použito na plátnech LÉTA a PODZIMU. Unikátní hravá kombinace s ostatními barvami přináší do vašeho interiéru něco, co v něm doposud chybělo.

Reprezentativní
Instalace

Máte zájem o vytvoření náhledu umístění tohoto obrazu přímo ve Vašem interiéru? Kontaktujte nás a naši grafici Vám zašlou vytvořenou fotomontáž.

web fotomontáž.jpg

Zakoupit dílo Online

+

PŘIPRAVUJEME...

Credit Card Purchase
bottom of page