top of page

Dětské

Prsteny

9.png

Šperky rozhodně nejsou pouze výsadou dospělých, a tak vám Royalis přináší i nabídku dětských prstenů, které promění vaše ratolesti v malé princezny. V Royalis si můžete pro osazení šperků vybrat nejen přírodní drahokamy, ale i imitace drahých kamenů či zirkony v široké barevné škále. Zvolit můžete také dětské prsteny s kameny vybranými podle měsíce narození vašich potomků.

 

Fantazii se zkrátka meze nekladou a v Royalis to platí dvojnásobně.

zobrazit nabídku dětských prstenů

653419.jpeg
+
19381.jpeg

Dětské

přívěsky

10.png
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Dětské přívěsky Royalis se těší velké oblibě díky široké variabilitě provedení. Zákazníci nejčastěji volí šperky s drahokamy vybranými podle měsíce narození jejich dítěte. Děti milují barvy, a tak pro ně v Royalis můžete zvolit šperky s drahokamy nebo jejich dokonalými imitacemi v různých odstínech, k dispozici jsou barevné zirkony, barevné diamanty a další. Jedná se o zaručený recept, jak vykouzlit šťastný úsměv na tváři našich nejmenších.

 

Objevte kouzlo našich přívěsků, které můžete například také sladit s náhrdelníkem pro dospělé.

zobrazit nabídku dětských přívěsků

5.png
+
4.png
6.png

Dětské

Náušnice

1.png
2.png

Dětské náušnice jsou základní a téměř povinnou výbavou dětského outfitu. Prvním šperkem, který rodiče či prarodiče kupují nejmenším členům rodiny, jsou většinou právě náušnice. Má to svoji logiku, dětské ruce jsou neposedné a prstýnky tak často dostávají zabrat. Oproti tomu náušnice nejsou tolik vystaveny mechanickým vlivům a lépe odolávají náročným podmínkám dětského objevování světa.

 

Perfektní řešení, jak dopřát vaší malé princezně radost z krásných šperků!

zobrazit nabídku dětských náušnic

8.png
+
7.png
bottom of page