top of page
vodnář png.png

Tato jedinečná kolekce vzniká nejen díky Royovi, ale také díky talentovaným umělcům v ateliéru LFA, kteří připravují jednotlivá plátna. Ta si následně převezmou naši zlatníci, kteří do nich zasadí jednotlivá souhvězdí a zlaté slunce.

Kolekce Royalis DIAMOND SKY je k dispozici jako celek, nebo jako jednotlivá souhvězdí. Každé plátno je dodáváno s certifikátem pravosti Royalis, deklarující pravost diamantů a originalitu těchto pláten včetně vzorků použitých materiálů.

Tyto materiály jsou speciálně katalogizovány, díky čemuž je možné kdykoliv prokázat originalitu těchto pláten, či odhalit falzifikát.

Tato kolekce je díky svému motivu a charakteru unikátním a jedinečným sběratelským a investičním artiklem nesmírné hodnoty, a je dodávána výhradně na objednávku.

 

Celá kolekce všech 12 souhvězdí je z karátového hlediska tím nejluxusnějším  uměleckým předmětem v Česku.

vodnář.jpg

VODNÁŘ

AQUARIUS

DIAMANTY.png

BERAN

ARIES

DIAMANTY.png

RAK

CANCER

DIAMANTY.png

VÁHY

LIBRA

DIAMANTY.png
ryby.jpg

RYBY

PISCES

DIAMANTY.png

BÝK

TAURUS

DIAMANTY.png

LEV

LEO

DIAMANTY.png

ŠTÍR

SCORPIUS

DIAMANTY.png
kozoroh.jpg

KOZOROH

CAPRICORNUS

DIAMANTY.png

BLÍŽENCI

GEMINI

DIAMANTY.png

PANNA

VIRGO

DIAMANTY.png

STŘELEC

SAGITTARIUS

DIAMANTY.png
NÁZEV.png
DIAMANTY.png

Ahoj, jmenuji se ROYA a jsem astronaut pracující pro zlatnictví Royalis. Každý den putuji prostorem a časem, při které pro vás napříč galaxiemi sbírám kouzelný hvězdný prach. Prach vždy snesu do zlatnictví Royalis, kde ho šikovní zlatníci přetvoří na dokonalé diamanty.

 

Věřím tomu, že brilantní brus a dokonalý lesk těchto diamantů promění váš život jednou pro vždy. Poznáte to hned v prvním okamžiku, kdy pohlédnete na fascinující kolekci diamantových souhvězdí zvěrokruhu ROYALIS DIAMOND SKY.

Se srdečným pozdravem z mezigalaktického prostoru,

Roya

***

 

ROYO, děkujeme Ti, že jsi byl k našim návštěvníkům milý a laskavý a představil jsi se jim. Přejeme ti úspěšné dokončení mise u hvězdy Betelgeuze.

Tvůj domov, Royalis

Hvězdná obloha ještě nikdy nezářila jasněji

ryby png.png

Astronaut ROYA

---

Astronaut Roya se v tuto chvíli nachází v prostoru souhvězdí Orionu. Přesně u Alfa Orionis - hvězdy Betelgeuze. Pokud by se vám spojení

s Royou ztrácelo, či sekalo, je to způsobeno velkou vzdáleností, která ho dělí od domova._

ROYA%20SIGNAL_edited.png
ORION ROYA.png

Nespoutaná síla

a krása centrální hvězdy

Úvod > Svět Royalis > Projekty > Diamond sky

Jak jste se již dozvěděli, tak naše zlatnictví s velkou radostí představilo a podpořilo projekt uměleckého ateliéru Luxurious Fine Art, nazvaný “Royalis Diamond Sky”.

Jedná se o kolekci uměleckých pláten, do nichž jsou vsazené dokonale zářivé diamanty. Tyto diamanty jsou poskládané do jednotlivých souhvězdí zvěrokruhu, které vám díky této kolekci nebudou zářit již pouze pouze nad hlavou, ale díky Royovi

i ve vašem soukromém každodenním prostředí.

 

Každá hvězda k životu potřebuje i ohromné množství energie, o kterou se v případě kolekce Diamond Sky stará majestátní slunce. Impozantní koróna centrální hvězdy září díky svému povrchu

z 24 karátového zlata.

slunce%202_edited.png
kozoroh png.png
UMĚLECKÝ ATELIÉR LFA

Specializovaný umělecký ateliér kombinující klasické umění s ušlechtilými materiály

bottom of page