top of page

Internal Inferno

by

LOGO ROYALIS ATELIER.png
promo new ultra wide.jpg

Magický počátek všeho nebeského dění. Okamžik, kdy nejčistější energie prýští z nitra směrem na povrch a přináší okamžik, který dává vzniknout zářné budoucnosti světa.

Objevte žhnoucí
explozi energie
světla, stínů a struktur
v kombinaci
s luxusními materiály.

Internal Inferno je vůbec první obraz z naší luxusní kolekce nazvané „Božské elementy“. Reprezentuje explozivní sílu vycházející z nitra tajemných hlubin, která vynáší na povrch něco krásného, výjimečného a dosud nepoznaného. Očistná síla ohně nás zbavuje pochybností a zlatý sluneční svit nám dodává novou energii. Internal Inferno v nás probouzí odvahu a schopnost zdolávat překážky a podněcuje touhu vykonat něco velkolepého.

Obraz zaujme impozantní centrální částí, která je vyložena několika vrstvami trojitého ryzího zlata. Kombinace plastické malby a zlaté povrchové úpravy dává obrazu doslova nadpozemskou magickou schopnost vypadat pokaždé jinak s ohledem na aktuální světelné podmínky v interiéru. Nejvhodnější způsob nasvícení je z levé strany s vytvořením lineárního stínu, dopadajícího na pravou část obrazu. Dynamický kontrast zlata a stínu vytváří neuvěřitelně působivý, tajuplný magický efekt. Tento obraz je jedinečný klenot, který se hodí do moderních luxusních nemovitostí s vyššími stropy a volnými zdmi s celistvým povrchem.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozměr: 80 x 180 cm

Rámováno: NE

Výška podrámků: 2 cm

Materiál plátna: Len 400 g

Signováno: ANO

Lakováno: ANO

Certifikát originality: ANO

POUŽITÉ MATERIÁLY

Médium: Olejové barvy

Světlostálost: minimálně 100 let

(za předpokladu muzejních podmínek)

Lak: Závěrečný damarový - lesklý

Speciální materiály: Ryzí plátkové zlato 24 karátů

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

(zahrnuto v ceně)

- Dovoz díla na adresu určení v rámci 

  České republiky

- Instalace díla

INFERNO WEB 2.jpg

Reprezentativní
Instalace

Máte zájem o vytvoření náhledu umístění tohoto obrazu přímo ve Vašem interiéru? Kontaktujte nás a naši grafici Vám zašlou vytvořenou fotomontáž.

internal web.jpg

Zakoupit dílo Online

Credit Card Purchase
bottom of page