top of page

Investiční rogram

Royalis Youth Investment

Spoření do fyzického zlata, stříbra a platiny, přináší pro vaše děti jistoty do nejisté doby

Tak jako ve standardním spoření do fyzických kovů vám přináší Royalis možnost spořit i pro své ratosleti v programu Royalis Youth Investment.

I v tomto programu se vám při pravidelném spoření načítají body, které vám každý rok vyměníme za slevu na nákup šperků Royalis.

Věříme, že jste jistě slyšeli o možnostech investování do zlata, stříbra, či jiných komodit. Tuto možnost nabízí velké množství společností jak na tuzemském, tak zahraničním trhu. Naše společnost neobdivuje drahé kovy pouze na našich špercích, ale rovněž jim věří, jako investiční příležitosti. Fyzické zlato je od starověku uchovatelem hodnoty a nic a žádné okolnosti tento fakt nedokázaly až do současnosti vyvrátit, či zpochybnit.

"V Royalis jsme toho názoru, že každý člověk by měl znát možnosti, jak své těžce vydělané peníze může efektivně ochránit proti znehodnocení, a případně jejich hodnotu navíc ještě zhodnotit."

Společnost Royalis se spojila v investičních záležitostech s jedničkou na českém trhu, společností Golden Gate CZ a.s. , která vám přináší široké možnosti, jak můžete investovat do skutečného - fyzického zlata, stříbra a platiny prostřednictvím měsíčního spoření.

 

Společnost Golden Gate a.s. vám nabízí možnosti spořícího systému, který je díky úžasné jednoduchosti a dostupnosti přístupný opravdu všem. Nejdůležitější na celé věci je ovšem skutečnost, že máte vůbec tu možnost si uchránit své úspory proti inflačním vlivům, které mají neblahý vliv na výši vašich uložených financí ve finančním systému.

"Royalis pro své zákazníky, kteří se rozhodnou pro založení spoření přináší zvýhodněnou nabídku v podobě 50% slevy pro založení spořícího účtu do fyzického zlata, stříbra, či platiny."

Spoření do zlata tak nikdy nebylo výhodnější, jednodušší a dostupnější, jako právě se spojením společností Royalis s.r.o. a Golden Gate a.s.

 

To ale není vše, při pravidelném měsíčním spoření budete získávat Royalis ZLATÉ BODY, které se Vám budou celý rok sčítat a na konci roku je budete moci převést do % slevy na nákup šperků v našem obchodě. To jistě uvítáte především v období Vánoc, kdy tak svým milovaným můžete darovat krásné šperky za výhodné ceny.

BODY ROYALIS GOLD.png

Objevte základní fakta a důvody, proč vám Royalis přináší možnosti komoditního spoření s lídrem na českém trhu, se společností Golden Gate CZ a.s.

GOLDENGATE CZ a.s.

A ZLATÁ FAKTA

Vyplněnou kupní smlouvu, kterou od nás obdržíte ihned po přijetí vaší objednávky,

Dva doklady totožnosti, které přiložíte ke kupní smlouvě dle instrukcí v K.S.

Kontakt na vašeho zaměstnavatele a banku.

V Royalis si zakládáme na prvotřídní kvalitě a servisu o naše zákazníky, což v případě investičního spoření platí dvojnásobně. 

V případě zájmu o spoření prostřednictvím naší společnosti, nás prosím kontaktujte prostřednictvím tohoto formuláře.

Contact Us

Thanks for submitting!

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasíte se všeobecnými podmínkami a zásadami užití tohoto webu a se zpracováním osobních údajů, které zpracováváme pro možnost Vás kontaktovat zpět.

Následně Vás bude kontaktovat investiční odborník společnosti Golden Gate CZ a.s., z vašeho kraje s bližšími informacemi, konkrétně pro Vás.

bottom of page