top of page

Úvod > Umění > O ateliéru

O
ateliéru

Umělecký ateliér společnosti Royalis byl založen z lásky k umění, s úctou a respektem k jedné z nejstarších lidských dovedností, kterou chceme zodpovědně nejen udržovat, ale především posouvat dál. Ateliér založila společnost Royalis s.r.o., která udělila svolení, že všechna díla budou nabízena pod její obchodní licencí a značkou. 

Výtvarné umění existuje stejně dlouho jako lidstvo samo a každá doba do něj vnáší svůj specifický pohled ovlivněný stupněm poznání, přírodními a společenskými podmínkami. Dnešní dobu charakterizuje rozmach digitálních technologií, které umožňují rychlý pokrok v mnoha oborech, ale na druhou stranu jsou závislé na zdrojích, jež je drží při životě. Bez těchto zdrojů nebudou schopné existovat, a tedy ani bez lidí, kteří tyto zdroje zajišťují. Výtvarné umění má ve srovnání s tím výjimečnou vlastnost, že samo o sobě přetrvá i samotnou civilizaci. V tom je jeho moc a síla, kterou po tisíciletí nedokázalo nic překonat.

prvních šest small WEB.jpg
Abstract Glass

Právě toho si je náš ateliér vědom a k umění přistupuje jinak než většina podobných společností. Naše díla nejsou reflexí krátkodobého trendu či aktuálního dění. Řadí se mezi díla klasická a nadčasová, a jelikož nejsou definicí konkrétního směru, lze je považovat za projev čisté a unikátní originality.

Spojili jsme klasické způsoby a principy malířství s moderními způsoby využití drahých a ušlechtilých materiálů ve výtvarném umění. Tím vznikají nesmírně působivé a atraktivní kombinace, které podtrhují výjimečnost a exkluzivitu našich uměleckých děl.

Právě výjimečnost a exkluzivita jsou hlavními nosnými pilíři naší společnosti a naší umělecké vize. Naše díla jsou proto určena specifické klientele, která vyznává stejné hodnoty a hledá něco víc, než jen průměr ženoucí se za krátkodobými, pomíjivými trendy.

Pro naši produkci je typický přístup posouvání hranic možností, co lze a nelze vyrobit. Často se setkáváme s tím, že něco nelze v rámci našich projektů vyrobit. Vždy ale nakonec dosáhneme kýženého výsledku.

 

V tom jsme jedineční a slovo "NE", pro nás neznamená stopku.

Royalis představuje své
Butique Art

Butikové umění vychází z podstaty butikového prodeje, pro který je specifický úzký vztah se zákazníkem, se zaměřením na luxusní zboží a služby. Na trhu jsou běžné butiky s oblečením, šperky, ale existují i butikové hotely. Cílem butikového umění zn. Royalis Butique Art je zaměřit se primárně na kvalitu nabízených děl a služeb, luxusní materiály a prodej pouze originálních děl. Nenajdete u nás žádné tisky, kopie a podobné uměle vytvořené předměty. V Royalis jsme došli k závěru, že nechceme prodávat naše originální autorské umění prostřednictvím komerčních galerií, přes které proudí zástupy lidí. Jsme toho názoru, že v komerčním prostoru se vytrácí ono pomyslné intimní pouto, které má mezi divákem a dílem vzniknout. V obchodním domě si také nekoupíte Rolls Royce.

Takové zboží má specifické požadavky a na ty se chceme zaměřit i v Royalis Butique Art. Zaměřujeme se na specifickou klientelu, která hledá jen to nejlepší na trhu. Samozřejmostí je osobní přístup a poradenství.

 

V Royalis Butique Art nabízím rovněž vytvoření díla na míru našich klientů. Tuto odbornou službu nabízíme všem, kteří hledají pro svůj interiér, či developerský projekt, nebo hotel ucelený unikátní a originální styl.

3D Abstract Object

ATELIÉRY

Malířství

Naše luxusní malířství vám otevírá dveře do světa nekonečné fantazie, v němž si můžete splnit svůj sen a dopřát svému životu něco naprosto výjimečného. Stěžejními aspekty naší moderní tvorby jsou především harmonie barev, kontrasty světel a stínů, nevšední struktura a kombinace ušlechtilých materiálů. Pohled na naše výtvarná díla vás přenese do jiného světa. Světa, ve kterém nic není nemožné a splnění všech přání je na dosah ruky. Našim klientům prostřednictvím této tvorby umožňujeme vtisknout jejich interiérům zcela novou, nenapodobitelnou tvář. Všechny obrazy, které v našem studiu tvoříme, jsou originály, a každý motiv existuje pouze v podobě jednoho kusu. V žádném případě nenabízíme digitální kopie, díky čemuž mají naši klienti stoprocentní jistotu, že to, co si u nás zakoupí, bude v celém vesmíru pouze a jen jejich.

"Přesně to pro nás znamená slovo LUXUS: jedinečnost, neopakovatelnost, unikátnost."

Objevte nespoutanou hru barev, světel, stínů a struktur

v kombinaci

s luxusními materiály.

V našem studiu se specializujeme na vlastní originální produkci, ale také na zakázkovou tvorbu. Jsme schopni našim klientům poradit při realizaci interiérů v oblasti dekorování prostor uměleckými díly. Pro takové účely jsme schopni vytvořit umělecká díla přímo na míru konkrétnímu interiéru bez ohledu na to, zda se jedná o rodinné sídlo, hotel nebo kancelář.

 

"Naše společnost existuje díky neustávajícímu zájmu o výtvarné umění a díky talentu výjimečných lidí, kteří v našem ateliéru tvoří. Na oplátku přistupujeme k umění s respektem a nebývalou péčí o něj, díky čemuž můžeme svou radost z tvorby sdílet i s našimi klienty a vnášet nepopsatelnou krásu do jejich každodenního života."

Naše obrazy mohou být součástí nejkrásnějších chvil v lidském životě,

k nimž patří

i okamžiky obdarování.

Kresba

Vytváříme na zakázku exkluzivní velkoformátové kresby pro soukromé i komerční prostředí. Zhotovíme pro vás originální fotorealistické portréty a další náměty na přání. Vychutnejte si profesionální umělecké provedení propracované do nejmenších detailů.

Kresby dodáváme volně, nebo ve speciálním bezrámovém závěsném systému, který vždy navrhujeme na míru konkrétního interiéru. 

Naše kresby se vyznačují vysokou kvalitou kresby, včetně použití profesionálních materiiálů pro kresbu. Všechny kresby jsou zhotoveny na papír s vysokou gramáží s použitím speciálních tužek, uhlů, rudek atd. Všechny kresby dodáváme zafixované laky určenými přímo pro suchou techniku.

Pro ty, kteří

hledají něco originálního, nového

a doposud nevídaného.

Design

Design je obor, který nás fascinuje. Prakticky vychází z původního sochařství. Vždy se jedná o práci s hmotou, pestrými materiály, prostorem, světlem a stínem.

Mezi naše nejoblíbenější materiály, se kterými v našem studium pracujeme patří dřevo, kámen, kov, sklo. Tyto a další materiály jako je plast, guma, tkaniny různě kombinujeme s drahými kovy (nejčastěji zlato a stříbro) a kameny jako jsou diamanty, moissanity, zirkony a jiné drahokamy.

Cílem našeho designového oddělení je přinášet našim klientům do života design, který má více umělecký charakter, než surový design jako takový. Naše díla jsou na pomezí klasického designu a výtvarného umění - sochařství. Vytváříme plastiky, které se vyznačují impozantním vizuálním efektem a jsou klenotem pro každý interiér, který má tu čest být našimi uměleckými díly naplněn. 

Účelem našich uměleckých designů, je být ozdobou interiéru, deklarující punc exkluzivity, originality

a jedinečnosti.

1 (1).jpg
KORUNA PROMO SMALL.jpg

GALERIE

3 colored web.jpg

Osobně dohlížím na každý materiál, který má být použit na jakýkoliv umělecký předmět z produkce ateliéru Royalis. Nejdůležitější je pro nás kvalita, zpracování, původ a použitelnost korespondující s myšlenkou konkrétního designu.
 
To je cesta k perfektnímu výsledku a ke spokojenosti našich klientů.


Radek Weigl
Jednatel společnosti Royalis s.r.o.
a umělecký ředitel ateliéru Royalis Atelier

di.png
Untitled-4 2 small.jpg

Obrazy z našeho ateliéru jsou zárukou luxusních materiálů prvotřídní kvality s deklarovaným původem. Díky tomu, že je náš ateliér součástí společnosti Royalis, máme dosah na trh s výběrovými drahokamy, diamanty zlatem a stříbrem, které můžete v našich dílech obdivovat.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli ve svých oborech. Všechny použité materiály a suroviny jsou vybírány pečlivě a výhradně z ověřených zdrojů.

Za to ručíme!

bottom of page