top of page

Úvod > Umění > Aktuální nabídka děl > Božské elementy

NADPOZEMSKÉ SESTOUPILO Z NEBES A VY NYNÍ MÁTE MOŽNOST BÝT JEHO SOUČÁSTÍ 

Oddejte se fantazii a prožijte
Intimní Rozpravy

Hlavní myšlenkou, pro vznik této kolekce, byla skutečnost, že se jedná o neuvěřitelně nadčasové téma, se kterým se člověk setkává dnes a denně. Uplynulo sice tisíce let od dob, kdy tito velikáni ovládali nebesa, zemi i temné podsvětí, a přesto se dají tyto příběhy a jejich odkaz vidět i dnešní době.  To je důkaz, že tyto elementy budou lidstvo provázet po celou dobu jeho existence a to i v budoucnu.

Celkem 15 unikátních pláten přináší nejzásadnější postavy a okamžiky božských elementů nejen antické mytologie. Ucelená kolekce je originální sérií nesmírné umělecké, investiční a společenské hodnoty. 

TECHNIKA

Legendární historické eposy nebylo možné vytvořit jakoukoli, stylizovanou, či zjednodušenou formou. Zvolili jsme proto klasické malířské techniky, které odpovídají technikám starých mistrů. Především ve stylu vrstvení jednotlivých vrstev, díky čemuž vzniká úžasný vizuální dojem, podtrhující impozantní výraz každého plátna.

Originalitu každého plátna následně dokládá signatura a tzv. "rodný list" každého plátna.

MATERIÁLY

V našem ateliéru je standardem používat ty nejlepší dostupné materiály, bez ohledu na cokoli. V případě této kolekce jsou základem obrazů kvalitní lněná plátna a ty nejlepší olejové barvy renomovaných evropských producentů, dále ušlechtilé kovy a také drahé kameny.

 

Díky našim vysokým standardům na kvalitu použitých materiálů, jsme schopni zaručit našim zákazníkům prvotřídní výsledek.

The
God´s Elements

by

Royalis atelier

A Pán dal člověku život
Inception

Dáváme prostoru tvar a hmotě význam.

PŘIPRAVUJEME...

zobrazit detail

3D Face Parts

Z nitra samotné země
Iternal Inferno

Dáváme prostoru tvar a hmotě význam.

PŘIPRAVUJEME...

zobrazit detail

3D Face Parts

Z temných hlubin se nesl
Poseidonův hněv

Dáváme prostoru tvar a hmotě význam.

PŘIPRAVUJEME...

zobrazit detail

3D Face Parts
bottom of page