top of page
 • Je možné zakoupené šperky vrátit / odstoupit od kupní smlouvy?
  ANO, ale jelikož se jedná o zakázkovou výrobu na míru, tak společnost Royalis vrací pouze 20% z celkové ceny zakoupeného produktu, není-li dohodnuto jinak. Vždy se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, nicméně s výrobou a expedicí každého šperku jsou spojené externí náklady, které naše společnost neovlivňuje. Z tohoto důvodu doporučujeme před nákupem promyšlení veškerých aspektů pro takový nákup, včetně zvážení vaší finanční bonity v případě, že se rozhodnete pro nákup našich šperků.
 • Jakým způsobem je řešený nákup na splátky?
  Veškeré podrobné informace týkající se nákupů šperků Royalis na splátky se dozvíte prostřednictvím našeho obchodního partnera, společnosti Cofidis. Postupujte prosím podle návodu a automatizovaného procesu nákupu na splátky na našem e-shopu. Šperky Royalis je možné nakupovat kompletně na splátky do hodnoty 150 000,- Kč. V případě dražších produktů je možné splátky rovněž využít, ale suma, která převyšuje základní cenu 150 000,- Kč je hrazena zákazníkem předem.
 • Jak si mohu být jistý, že osazený drahokam je skutečně tím, za jaký je vydáván?"
  Všechny drahokamy, které jsou v nabídce společnosti Royalis s.r.o. pocházejí od globálních dodavatelů z USA s deklarovaným původem. Naši partneři jsou jedničkou ve svých oborech na americkém trhu, kteří mají implementovaná specializovaná pracoviště pro kontrolu drahých kamenů. Touto kontrolou procházejí materiály (drahé kameny), které jsou určené pro externí použití na světovém trhu, včetně produktové nabídky naší společnosti, která se dostává k českým zákazníkům. V případě, že by tyto argumenty nebyly dostačující, jsme schopni požádat o prohlášení naše dodavatelské partnery. Tato služba je zpoplatněna nevratnou částkou 20 000,- Kč.
 • Je možné provést úpravu velikosti prstenů?
  Ano. Postupujte prosím podle návodu popsaného v nákupním řádu.
 • Je možné vybraný šperk osadit jiným drahokamem, než s jakým je nabízen?"
  ANO! Společnost Royalis s.r.o. má možnost osadit nabízené šperky jakýmkoliv jiným drahokamem, polodrahokamem, včetně certifikovaných drahokamů, laboratorně vytvořených drahokamů, či jejich umělou imitací. Záleží pouze na přání našich zákazníků. Vše je možné vyřídit prostřednictvím našeho zákaznického servisu, či uvést do poznámky v objednávce.
 • Jaká bude cena, když si nechám šperky osadit jinými kameny, než s jakými jsou nabízené?"
  Šperk objednejte tak, jak je prezentován. Do poznámky uveďte "ŽÁDOST O INDIVIDUÁLNÍ ÚPRAVU" Následně vás budeme kontaktovat a vše společně dořešíme a pošleme vám individuální cenovou nabídku na základě individuální změněné konfigurace.
 • Proč jsou šperky Royalis vyráběné výhradně ve Spojených státech amerických?
  Především z důvodu perfektní kvality materiálů, kvality zpracování, dosahu na globální trh s těmi nejlepšími drahými kameny, možnost využívat nejmodernější technologie, možnost podílet se na rozvoji inovativních řešení v oblasti výroby klenotů. V neposlední řadě proto, že pro nás šperky vyrábějí mistři svých oborů, kteří mají přehled o globálních trendech a jsou přímo v centru dění a většinou tyto trendy přímo určují! Pamatujte, že Američané sami sebe neošidí, což je dobrá zpráva pro české zákazníky, kterým kvality těchto produktů přinášíme. Vizí společnosti Royalis, je přinášet českým zákazníkům šperky vysoké kvality, moderního designu a především takové šperky, které si zamilujete od prvního okamžiku, kdy si je nasadíte. Naši zákazníci si mohou být jistí, že nakupují špičkové šperky, které projdou řádným celním i puncovním řízením.
 • Proč jsou nákupy s hodnotou nad 50 000,- Kč kryté písemnou kupní smlouvou?"
  Je to především z toho důvodu, aby mohl být zákazník klidný a měl v ruce dokument, který zavazuje naši společnost, aby mu dodala to, za co si zaplatil. Zákazník, který u nás nakoupí zboží v hodnotě nad 50 000,- Kč bude krytý písemnou kupní smlouvou, která bude deklarovat závazek naší společnosti vůči zákazníkovi. To samé platí i ve vztahu zákazníka k naší společnosti. Zároveň se jedná o deklaraci seriózního obchodního vztahu naší společnosti se zákazníkem.
bottom of page