top of page

Společnost

ROYALIS

Odjakživa nás fascinovala lidská schopnost formovat hmotu, pracovat s prostorem, tvary i světlem. Dovednost zachytit inspiraci, krásu i emoce v uměleckém díle. Za vznikem společnosti Royalis stojí nejen náš blízký vztah k výtvarnému umění, ale především touha přinášet lidem radost a potěšení prostřednictvím originálních uměleckých šperků.

 

V nabídce společnosti Royalis se harmonicky propojuje klasika a moderna, tradiční i nadčasový design. S velkým důrazem na kvalitu, originalitu a perfektní umělecké zpracování vyrábí Royalis pro své zákazníky ty nejkrásnější šperky, jež vnášejí do jejich životů  krásu a stávají se symboly vřelých mezilidských vztahů a jedinečných nádherných okamžiků. To dává smysl práci, která je naším splněným snem a velkou láskou.

„Okamžik, kdy se rodí krása, je zázrak stvoření, je to radost i kouzlo, je to život sám. Poznejte svět Royalis."

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

Jsi i ty R-MAN ?

VYBÍRÁME

PEČLIVĚ

VELMI

PEČLIVĚ

Produkty

ROYALIS

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Sortiment našeho internetového obchodu s uměleckými šperky je vytvořen z produkce tvůrců, kteří jsou mistry svých oborů. Lidé v Royalis mají velice vytříbený vkus a úžasný přehled o světových trendech v moderním šperkařství a designu. Díky tomu jsme schopni našim zákazníkům přinášet ty nejkrásnější šperky, jaké si jen mohou představit.

Nejdůležitější je pro nás detail. Vždy se snažíme na věci pohlížet přísně kriticky, protože jen tak jsme schopni dosáhnout nejlepších možných výsledků. Spolupracujeme proto s těmi nejlepšími v oboru, kteří za kvalitu své práce ručí. Máme tak jistotu, že se k vám dostává jen to, co si skutečně zasloužíte – a co si také velice rychle zamilujete.

V Royalis se specializujeme na šperky vyšší třídy vyrobené z různých druhů drahých kovů od zlata a šlechtěného stříbra až po platinu či kobalt. Nejpodstatnějším materiálem však nepochybně jsou drahé kameny, které určují vzhled našich krásných šperků.

 

 

„Royalis odebírá všechny materiály zásadně od osvědčených globálních dodavatelů, kteří mají sofistikované systémy a technologie splňující přísné standardy pro tento obor."

 

Díky všem těmto aspektům se našim zákazníkům dostávají do rukou ty nejpřísněji kontrolované diamanty, nadpozemsky krásné moissanity, perly a další drahokamy, jako jsou safíry, smaragdy, rubíny atd.

Etický kodex a zásady společnosti

ROYALIS

Naše společnost je díky svému zaměření dodavatelem produktů ze vzácných přírodních materiálů, získávaných a přetvářených lidskou rukou. V Royalis stavíme na první místo především důvěru našich zákazníků a zodpovědný přístup ke všem našim zaměstnancům a obchodním partnerům.

Vedení společnosti Royalis pečlivě prověřuje, z jakých zdrojů pocházejí námi prodávané drahé kameny a za jakých etických okolností a podmínek jsou tyto materiály získávány. Neplatí to ovšem pouze pro drahé kameny. Royalis spolupracuje pouze s takovými dodavateli a partnery, u nichž je nezpochybnitelný stejný postoj, jaký zaujímá naše společnost.  Obchodní vztahy proto navazujeme a budujeme výhradně s partnery, kteří ctí a respektují každého jednotlivce (zaměstnance) bez ohledu na jeho náboženské vyznání, etnický původ, sexuální orientaci či věk.

Společnost Royalis zásadně odmítá a striktně odsuzuje jakékoliv formy diskriminace či porušování lidských práv a svobod a nebude je tolerovat ani v rámci interního kolektivu, ani u svých obchodních partnerů, pokud by k podobnému jednání došlo.

 

* Společnost Royalis nepřebírá a nenese jakoukoliv odpovědnost za postoje externích partnerů v rámci jejich interních firemních pravidel a nikterak do nich nezasahuje.

​** Společnost Royalis si vyhrazuje plné právo ukončit obchodní spolupráci s jakýmkoliv obchodním či soukromým subjektem, u něhož se prokáže, že porušuje cokoliv, co není v souladu s etickým kodexem a politikou společnosti Royalis s.r.o.

SPOLEČNĚ

  

POCTIVĚ

  

LÉPE

Šperky ROYALIS &

životní prostředí

Životní prostředí je se šperkařstvím spjaté víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Šperky se z velké části vyrábějí z materiálů pocházejících z přírodních zdrojů. Naše společnost tak klade maximální důraz na to, aby všechny materiály putující ke koncovým zákazníkům byly získávány v souladu s mezinárodními pravidly a s maximálním možným úsilím o zmírnění dopadů na životní prostředí.

Společnost Royalis v zájmu udržitelnosti životního prostředí maximálně podporuje vývoj nových technologií, které umožňují výrobu některých materiálů v laboratorních podmínkách.

„Jsme hrdí na to, že zákazníkům můžeme nabídnout možnost výběru překrásných šperků také s laboratorně vypěstovanými diamanty, drahokamy a moissanity."

Jedná se o skutečné minerály, které však vznikají za složitého procesu v laboratořích. Tyto nerosty prvotřídní kvality jsou ekologicky a eticky 100% čisté a nemají tak negativní vliv na životní prostředí.

Společnosti Royalis tímto přístupem a politikou deklaruje svým zákazníkům, že ke svému podnikání přistupuje velice zodpovědně s ohledem na všechny aspekty s tím spojenými.

Staň se součástí

ROYALIS

„Kvalita naší společnosti je pouhým odrazem kvality našich zaměstnanců.“

 

Uchazeče o spolupráci neposuzujeme podle věku, etnického typu či genderu, ale pouze na základě kvalifikace a osobních kvalit každého jedince.

Vysokoškolské tituly pro nás nejsou důležité, požadujeme především slušnost, praxi v oboru, osobní zodpovědnost, pozitivní myšlení, loajálnost a 150% entuziasmus pro náš obor. Vítáme extroverty i introverty. Věříme, že každý člověk má co nabídnout, pouze on sám musí vědět, v čem je nejsilnější a co může naší společnosti nabídnout. 

V současné době nemáme volné žádné pozice. Pokud si však myslíte, že bychom se o vás měli dovědět, pošlete nám motivační dopis s vysvětlením, v čem byste byli pro Royalis přínosem, a přiložte i strukturovaný životopis. Vše nám prosím zašlete na níže uvedený e-mail. Pokud nás vaše nabídka zaujme, ozveme se vám.

 

info@royalis.cz

***

Kontaktováním naší společnosti za účelem vašeho zájmu o zaměstnání a odesláním svých osobních údajů vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním v rámci interní struktury společnosti.

 

Kontaktováním společnosti Royalis s.r.o. zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s obchodními podmínkamizásadami zpracování osobních údajů společnosti Royalis s.r.o. a se všemi ustanoveními v nich uvedenými souhlasíte.

bottom of page